Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Żeglowali na Hornie

30 załóg wzięło udział w kolejnych Regatach Żeglarskich w ramach Grand Prix Jeziora Powidzkiego organizowanym przez stowarzyszenie „Z wiatrem i pod wiatr”. Tym razem zawodnicy walczyli o Puchar OWŻ Horn.

Swój debiut mieli również żeglarze w nowo wprowadzonej klasie Slow, w której wystartowały 4 ekipy. Na zawodach nie brakowało ich stałych bywalców, pojawiły się jednak nowe i znane twarze.

Jedną z nich był David Gaboriuad z programu Kuchania + w telewizji Canal +. Dokładne wyniki zawodów znajdziecie poniżej.

Z kolei miłośników żeglarstwa już w sobotę zapraszamy do Przybrodzina, gdzie rozegrane zostaną Regaty o Puchar Dowódcy 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu.

Klasa Open
1. Flipper – Sławomir Blaszka, Piotr Maliński, Miłosz Maliński
2. Burak – Bartosz Bednarek, Brygida Jaensch, Bogna Jaensch, Grzegorz Pikos
3. Szara Pol 6617 – Boiński Robert, Norbert Górczyński, Marcin Radziński
4. ISO 535 – Dominika Wróblewska, Karolina Dziubek
5. Gosia – Niels Frank, Małgorzata Albińska – Frank

Klasa Omega klasyczna
1. APP – Dariusz Górczyński, Ewa Górczyńska, Dariusz Dobersztyn
2. Szopeneria – Bartosz Jabłoński, Paula Tylman, Bartosz Kaźmierczak
3. Petrel – Michał Juszczak, Rafał Buśkiewicz, Magdalena Frank

Klasa Trias
1. Amigo – Radosław Maciejak, Wiktor Szymkowski
2. Jeneva`s – Maciej Potok, Weronika Potok, Krzysztof Potok, Celina Napiontek
3. Wind Brand – Paweł Brona, Anna Sabok – Rzepka
4. Juno – Ryszard Gryc
5. G 248 – Paweł Grzeszczyk, Martyna Grzeszczyk, Damian Grzeszczyk, Mateusz Wlaźlak

Klasa T1
1. Jeremi – Remigiusz Chłopocki, Przemysław Piechocki
2. Grom – Leszek Woliński, Ryszard Stachowiak
3. Rykoszet 5 – Robert Pona, Kamilla Pona
4. Magic Dragon – Sławomir Sekowski, Marcin Kalinowski

Klasa T2
1. Olivia`R – Tomasz Feret, Tomasz Makowski, Bartosz Mikołajczak
2. Alf – Roman Krzysztof Gatarczyk, Jakub Banasiak
3. Rafa 2 – Marcin Macioszek, Ewelina Sosna – Macioszek, Leszek Macioszek, Julka Macioszek
4. Agat – Stanisław Piersiala, Zbigniew Głazik,
5. Black Magic – Dobiesław Budzianowski, Paulina Benicka

Klasa T3
1. Tańcząca z Falami – Mirosław Czech, Karolina Nowicka, Sylwia Krzewińska
2. Santana – Jacek Samsel, Wiesława Samsel, Marek Kmieć
3. Neja&Rychu – Emil Derda, Jędrzej Pietrowicz, Edyta Kasprzyk, Szymon Grzywiński, Sebastian Rulak, Jean FrancoisCamierre, David Gaborieud, Barbara Pinkowska
4. Fokus 750 – Mariusz Wiśniewski, Marcin Błaszczak, Szymon Hypki, Mikołaj Hypki
5. Megalomaniac – Krzysztof Rzepka, Tomasz Sabok – Rzepka, Przemysław Malinowski

Klasa Slow
1. Pirat – Jacek Wesołowski, Krzysztof Kopczyński
2. Jasica – Bogdan Zaborowski, Piotr Specjał
3. Fux – Bogusławski Czesław
4. OSA – Piotr Górny, Piotr Walczuk, Wojciech Koralewski

Brak komentarzy

Dodaj komentarz