Barycz za silna

Porażki 3:0 z ekipą Baryczy Janków Przygodzki doznały siatkarki SPS Hagard Słupca.

Pierwszy set zapowiadał wyrównaną walkę. Z czasem jednak drużyna przyjezdna odskoczyła na bezpieczną przewagę, której nie oddała do końca i wygrała 25:18. Właśnie wtedy rozpoczęły się problemy siatkarek Piotra Gałana. Przegrany set spowodował, że gra zespołu znacznie się pogorszyła.

W drugiej partii w miejsce Pauliny Rogalskiej na rozegraniu pojawiła się Klaudia Czaplińska. Set był zacięty, słupczanki przez długi czas prowadziły. W pewnym momencie miały nawet cztery punkty przewagi. Kiedy wydawało się, że wygrana w tej części meczu jest formalnością przyjezdne podniosły się i ostatecznie przechyliły partię na swoją korzyść 25:23.

Ostatni set to już bardzo słaba gra SPS-u i porażka 25:16, a ostatecznie 3:0.

27 stycznia nasz zespół zagra u siebie z KTPS Konin.