Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Bóźnicza do remontu?

Ponad sto osób podpisało się pod petycją do burmistrza miasta, Michała Pyrzyka. Pismo przygotowali przedstawiciele Twojego Ruchu, którzy apelują o remont ulicy Bóźniczej w Słupcy.

Ich zdaniem nawierzchnia tej ulicy pozostawia wiele do życzenia. Zaznaczają, że mimo, iż jest to jedna z najstarszych części miasta, nadal nie została wyremontowana.  – Pomimo wcześniejszych nalegań oraz wniosków mieszkańców, nie zostały podjęte żadne prace oraz działania mające na celu relatywną poprawę stanu nawierzchni. O stanie drogi najlepiej świadczy wypowiedź jednego z mieszkańców, a mianowicie – w czasie dużych ulew i po zimie, na  ulicy Bóźniczej można pływać w błocie – czytamy w petycji do burmistrza.

Artur Nowak, asystent społeczny Posła na Sejm RP Jacka Kwiatkowskiego wystosował też specjalne pismo do włodarza miasta pytając o kilka kwestii. Po pierwsze, jakie dotychczas podjęto działania mające na celu wyremontowanie ulicy Bóźniczej oraz pozostałych ulic, po drugie, czy jest planowane poprawienie stanu nawierzchni ulicy Bóźniczej, i po trzecie, jeśli tak, to kiedy to nastąpi. Pismo trafiło do burmistrza na początku czerwca.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz