Czarna seria Polanina

Szósty ligowy mecz z rzędu przegrał Polanin Strzałkowo, który na wyjeździe uległ Wilkom Wilczyn 5:3.

-Zaczęło się dobrze od prowadzenia po bramce Pawła Jędrzejewskiego. Gospodarze wyrównali w ostatniej akcji pierwszej połowy. W drugiej części spotkania po karnym podyktowanym za zagranie ręką strzałkowianie objęli znowu prowadzenie. Następnie dwie bramki wyprowadziły gospodarzy na prowadzenie. Przy stanie 3:2 kluczowym momentem dla meczu było niepodyktowanie ewidentnej jedenastki dla Polanina za faul w polu karnym (notabene był to jedyny poważny błąd sędziego głównego w tym meczu).

Po tej sytuacji Wilki zdobywają kolejnego gola, następnie Polanin strzela bramkę kontaktową, ale kolejna bramka gospodarzy ustala wynik tego spotkania. Strzałkowianie przegrali już szósty mecz z rzędu. Musimy się cofnąć dawno w historii, żeby znaleźć tak fatalną passę. Ostatnio miała miejsce w sezonie 2003/04, gdy Polanin grający wtedy w A-klasie przegrał 7 meczów z rzędu.

Tak więc w następnym spotkaniu ligowym strzałkowianie zagrają o to, żeby nie wyrównać tego haniebnego rekordu. Rywal nie będzie łatwy, bo będzie to liderujący Polonus Kazimierz Biskupi- czytamy w relacji na stronie strzałkowskiego klubu.

W meczu z Wartą Dobrów 2:1 po golach Krystiana Augustyniaka i Wojciecha Wroteckiego zwyciężyli z kolei Czarni Ostrowite. -O meczu można dużo pisać. W skrócie sędzia główny nie popisał się umiejętnościami w pierwszej połowie meczu i niepotrzebnie wprowadził nerwową atmosferę oraz bezzasadnie wyrzucił naszego trenera na trybuny.  Z kolei w drugiej części spotkania sędzia zrozumiał swoje błędy i gwizdał bardzo dobrze! Nasza drużyna uspokoiła się i zdołała wygrać ciężki mecz- czytamy na stronie Czarnych.

Kolejne spotkania  przed naszymi drużynami już w środę. Wtedy to w Pucharze Polski Polanin podejmie Victorię Września, a Czarni również u siebie zagrają z  Tulisią Tuliszków.

Z kolei w A-klasie ZKS Zagórów przegrał na wyjeździe w Brzeźnie 2:1 mimo, że do przerwy prowadził po bramce Bartosza Kuzaka. 2:1 Przegrały także Orły z Huty Łukomskiej, które podejmowały u siebie Wartę Krzymów.