Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Drzwi otwarte w „Jarzębince”

Na dwa dni przed zakończeniem składania wniosków o przyjęcie dzieci do przedszkola, słupecka „Jarzębinka” otworzyła swoje drzwi dla przyszłych przedszkolaków.

Drzwi Otwarte to dopełnienie bezpłatnych zajęć adaptacyjnych, które w „Jarzębince” są prowadzone od początku września. Rodzice wraz z dziećmi mogą z nich korzystać w każdy wtorek i czwartek w godz. 15:00-16:00. Ze względu na pracę, nie dla każdego ten termin jest dogodny, dlatego przedszkole postanowiło również zaprosić zainteresowane osoby w sobotę.

Dla dzieci i ich rodziców przygotowano wiele atrakcji. Maluchy mogły przetestować przedszkolne zabawki, a rodzice porozmawiać z nauczycielkami i poznać sale i wyposażenie placówki. Na wszystkich czekały zabawy plastyczne, muzyczne i ruchowe, tak więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Termin składania wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym mija 20 marca. Następnie, komisja rekrutacyjna w każdym z przedszkoli przeprowadzi weryfikację ww. wniosków i dokumentów i na początku kwietnia poda do publicznej wiadomości listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz