Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Na dobre rozkręciła się Słupecka Liga Futsalu. Mecze III kolejki przyniosły kilka niespodziewanych wyników.

W pierwszym spotkaniu od dna odbiła się broniąca tytułu FC Słupca, która pokonała Stolarzy aż 7:3 mimo, że to rywale prowadzili do przerwy 2:1.

Jednym ze szlagierów okazał się pojedynek aspirującej do mistrzostwa Galerii i Fabnetu. Po pierwszej połowie liczna ekipa Galerii prowadziła 1:0. Wyrównał tuż po przerwie Patryk Kaźmierowski. Kiedy przeciwnicy znowu prowadzili 2:1 i wydawało się, że jest po meczu Fabnet nie dawał za wygraną.

Decydująca okazała się nieudana próba przyjęcia piłki na klatkę przez Krzysztofa Sikorskiego, która sprokurowała rzut rożny dla rywali. Zaraz potem był remis. Oszołomieni straconą bramką gracze nie zdążyli się jeszcze z tym pogodzić, a już w samej końcówce przegrywali 3:2 po trafieniu Jacka Kowalczyka.

Po zaciętym meczu Kopernik ograł FC Słupcę 5:2. Wynik mógł być wyższy, ale jednego z przedłużanych rzutów karnych nie wykorzystał Damian Augustyniak.

Kolejne emocje do samego końca dostarczył drugi pojedynek Galerii, która tym razem prowadziła z Meblami 2:1. Z boiska za drugą żółtą i czerwoną kartkę wyleciał Marcel Koziorowski, a rywale w końcu wyrównali.

Ostatecznie wygrali całe spotkanie 3:2 po bramce Michała Lorenckiego. Przez ponad pięć minut Galeria była o jeden faul od przedłużanego rzutu karnego, jednak przeciwnicy zachowali zimną krew i nie popełnili przewinienia.

W ostatnim spotkaniu Sokół Koszuty pokonał Getin Bank 4:2.

FC Słupca – Meble Mikołajczyk 7:3 (1:2)
bramki: 6 min. 0:1 Łukasz Mikołajczyk, 7 min. 0:2 Wiktor Mikołajczyk, 10 min. 1:2 Artur Głowacki, 16 min. 2:2 Oskar Pietrzak, 19 min. 3:2 Aleksander Stawski, 20 min. 4:2 Adrian Górny, 20 min. 4:3 Michał Lorencki, 28 min. 5:3 Jakub Woźniak samobójcza, 30 min. 6:3 Aleksander Stawski, 30 min. 7:3 Artur Głowacki. Żółta kartka: Adrian Górny

bramki: 5 min. 1:0 Patryk Wojciński, 17 min. 1:1 Patryk Kaźmierowski, 25 min. 2:1 Marcel Koziorowski, 30 min. 2:2 Tomasz Jarecki, 30 min. 2:3 Jacek Kowalczyk

Kopernik – FC Słupca 5:2 (2:1)
bramki: 3 min. 1:0 Szymon Smuszkiewicz, 7 min. 1:1 Oskar Pietrzak, 15 min. 2:1 Damian Augustyniak, 17 min. 3:1 Michał Dreczkowski, 22 min. 4:1 Piotr Głowala, 29 min. 4:2 Bartosz Binkiewicz, 30 min. 5:2 Michał Dreczkowski. Żółte kartki: Szymon Smuszkiewicz, Artur Głowacki

Meble Mikołajczyk – Galeria Słupecka 3:2 (1:2)
bramki: 8 min. 0:1 Krzysztof Maciejewski, 9 min. 0:2 Krzysztof Maciejewski, 14 min. 1:2 Michał Lorencki, 27 min. 2:2 Michał Lorencki, 30 min. 3:2 Michał Lorencki.

Żółte kartki: Wiktor Mikołajczyk, Dawid Kałużny, Marcel Koziorowski – 2, czerwona kartka: Marcel

Koziorowski
Sokół KOszuty – Getin Bank 4:2 (1:1)
bramki: 3 min. 0:1 Norbert Jędrzejczak, 11 min. 1:1 Mateusz Zapotoczny samobójcza, 16 min. 2:1 Piotr Dzwoniarski, 22 min. 2:2 Szymon Andrzejak, 23 min. 3:2 Konrad Sroka, 27 min. 4:2 Konrad Kobylarek.

Żółta kartka: Konrad Sroka

IV KOLEJKA: 11.12.2017 r.
godz. 18:00 – 18:30 FC Słupca – Sokół
godz. 18:35 – 19:05 Galeria Słupecka – Kopernik
godz. 19:10 – 19:40 Fabnet – Meble Mikołajczyk
godz. 19:45 – 20:15 Sokół – Galeria Słupecka
godz. 20:20 – 20:50 Kopernik – Fabnet