Lider lepszy przy Gajowej

Porażki 2:0 na własnmy boisku doznali seniorzy SKP Słupca, którzy ulegli Polonii Leszno.

Pierwsza połowa była dość wyrównana jednak żadna z drużyn nie zdołała objąć prowadzenia. W drugiej lepsi byli goście. Z postawy swojego zespołu nie był zadowolony trener, Wojciech Henke.

-Zapomnieliśmy, że mecz trwa 90 minut. Druga połowa słaba w naszym wykonaniu, nie podjęliśmy walki i chyba przeszliśmy obok meczu. Szkoda straconych punktów bo pierwsza połowa pokazała ze możemy stoczyc wyrównany pojedynek z Polonią i pokusić się o komplet punktów. Zabrakło nam atutów w ofensywie, a to dodało pewności poczynaniom gości na boisku- komentuje mecz słupecki trener.

Obecnie SKP z dorobkiem 13 punktów zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli. Za tydzień zagra na wyjeździe w Skalmierzycach.