Mecz do jednej bramki

Pewne zwycięstwo w meczu z Koroną Piaski odnieśli zawodnicy SKP Słupca, którzy pokonali rywali 2:0.

Wynik mógł być o wiele wyższy, jednak gracze Wojciecha Henke byli dość nieskuteczni. Już w 9 minucie prowadzili po dośrodkowaniu Jakuba Kwaśnego i bramce Kamila Sikorskiego.

Bramka na 2:0 padła w 35 minucie. Tym razem na głowę Marcina Balalji piłkę dorzucił Marcel Koziorowski. Przez całe spotkanie goście kilka razy próbowali strzałów z dystansu oraz dośrodkowań w pole karne. Nie stworzyli sobie jednak stuprocentowej sytuacji do zdobycia gola.

Zwycięstwo zawodnicy SKP zadedykowali Jakubowi Woźniakowi, który w sobotę wstąpił w związek małżeński. Za tydzień słupczanie zagrają na wyjeździe w Kępnie.

Skrót spotkania obejrzycie na Twoja Słupca.tv

SKP: Szymon Szymański, Jakub Kwaśny, Daniel Bednarowicz, Michał Dreczkowski, Jacek Mikołajczyk, Piotr Głowala, Michał Lorencki, Marcel Koziorowski, Kamil Sikorski (bramka 9′), Dariusz Gromanowski, Marcin Balalja (bramka 35′)

Rezerwowi: Maciej Przygoda, Patryk Kubiak, Piotr Witowski (60′ Sikorski), Konrad Kobylarek (75′ Balalja), Adam Święcicki (83′ Kwaśny), Jakub Nowak (87′ Koziorowski)