Nasi na Półmaratonie Przemysła II

W pięknych okolicznościach przyrody już po raz trzeci wystartował Rogoziński Półmaraton Przemysła II. Na trasie nie mogło zabraknąć naszych zawodników.

Jak przekonują organizatorzy, termin biegu nie jest przypadkowy i został ustalony ze względu na wyjątkowe w okresie jesiennym piękno rezerwatu Buczyna, przez który przebiegał fragment trasy.

Najszybciej, dystans półmaratonu pokonał Michał Leśniak (01:17:33), a pierwszą kobietą na mecie była Justyna Olejniczak (01:30:50). Bieg ukończyło 426 zawodników.

Wśród startujących nie zabrakło także biegaczy z powiatu słupeckiego. Najlepszy wynik uzyskał Jarosław Cierniak z Powidza. Czas 01:30:56 pozwolił mu zająć 37. miejsce w klasyfikacji generalnej. Poniżej wyniki pozostałych zawodników.