„Niestety zawodnicy ze Ślesina pokazali nam dlaczego to oni są liderem”

Porażki 1:6 z liderem swojej grupy, SMS-em Ślesin na wyjeździe doznali seniorzy ZKS Orłów Zagórów.

-Niestety mecz od początku nie ułożył się dla nas najlepiej, ponieważ w 20 minucie przegrywaliśmy już 3:0. Dopiero wtedy nasz zespół się przebudził i zaczął grać jak równy z równym.

W 25 minucie przeprowadzilismy wzorową akcje, dosrodkowaną piłkę głową zgrał Bartosz Kuzak, a Eryk Kopaczewski zdobył, jak się później okazało, bramkę honorową. Choć może się wydawać to abstrakcją, oba zespoły zagrały wyrównane spotkanie na wysokim poziomie.Niestety zawodnicy ze Ślesina pokazali nam dlaczego to oni są liderem i zasłużenie zrobili kolejny krok do awansu, wykorzystując każdy nasz błąd.

Mimo wysokiej porażki schodzimy z boiska z podniesionymi głowami, ponieważ od początku meczu nie myśleliśmy tylko o przeszkadzaniu rywalom, ale chcieliśmy pokazać że potrafimy grać w piłkę i długimi fragmentami dobrze nam to wychodziło-czytamy w relacji klubu z Zagórówa, który już w niedzielę o 17:00 na własnym boisku podejmie Tunisie Tuliszków.

Przegrali również Czarni Ostrowite, którzy na wyjeździe ulegli Warcie Dobrów 0:1.

Z kolei w B-klasie na własnym boisku 1:5 ze Zjednoczonymi Września przegrał Hetman Orchowo.