Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nocny rajd ścieżką

Gmina Strzałkowo i Miasto Słupca zapraszają na rekreacyjny, nocny rajd pieszo – rowerowy pod hasłem „Bezpieczna ścieżka”.

Od kilkunastu dni ścieżka rowerowa na odcinku Wólka – Słupca jest już w całości oświetlona. Choć inwestycja realizowana była przez Gminę Strzałkowo i Miasto Słupca oddzielnie, obydwa samorządy postanowiły wspólnie, symbolicznie oddać ją do użytku.

Z tej okazji zorganizowany zostanie rekreacyjny rajd pieszo – rowerowy „Bezpieczna ścieżka”, w którym udział będą mogli wziąć zarówno: rowerzyści, biegacze, amatorzy Nordic Walking i wszyscy preferujący aktywny wypoczynek.

Rajd wystartuje 25 stycznia o 19:00 równolegle ze Słupcy (na wysokości Mostostalu) i Strzałkowa (parking przy poczcie). Pierwsi na trasę ruszą rowerzyści, a po nich biegacze i chodziarze. W połowie drogi wszyscy się spotkają i przejdą na Miejsce Pamięci w Łężcu, gdzie rajd się zakończy.

Wydarzenie ma charakter rekreacyjny, nie ma zapisów, ani nagród. Na każdego uczestnika czekać będzie jednak upominek. Udział jest bezpłatny. Zapraszamy!

Najnowszy komentarz
  • Lampy co miały być postawione na ciemnych wioskach, zostały na ścieżce rowerowej, tak trzymać doić wiochy ile się da.

Dodaj komentarz