Ósma porażka z rzędu

Złej passy nie mogę przezwyciężyć gracze strzałkowskiego Polanina, które przegrali swoje ósme ligowe spotkanie z rzędu.

Tym razem gracze ze Strzałkowa przegrali na wyjeździe w Dobrowie 3:0 -Pierwsza połowa była dość wyrównana i obie strony miały swoje okazje na objęcie prowadzenia. W drugiej dwie bramki zdobyte przez kapitana gospodarzy zadecydowały o porażce strzałkowian. Trzecia padła już w jednej z ostatnich akcji spotkania. Przy tej okazji dziękujemy jeszcze raz gospodarzom, za przełożenie tego meczu na naszą prośbę na sobotę.

W meczu tym Polanin miał wyjątkowo wąską kadrę, jedni byli usprawiedliwieni, drudzy trochę mniej, natomiast niektórzy mieli w czterech literach, żeby pomoc kolegom i jeszcze przemęczać się 140 kilometrową trasą na mecz. Chwała wszystkim obecnym na tym meczu, którzy bardzo rzadko zawodzą. Niektórzy nieobecni też by na pewno się pojawili, gdyby mogli. Natomiast pozostali niech przemyślą swoje postępowanie- czytamy na stronie Polanina.

Po wysokiej porażce w ostatnim meczu na zwycięskie tory wrócili z kolei Czarni Ostrowite. Tym razem wygrali w Orzechowie z tamtejszą Sklejką 2:1 po golach Andrzeja Majewskiego i Adriana Stawowego. Obie bramki dla gości padły w drugiej połowie meczu. Już w środę o 16:30 w kolejnej rundzie Pucharu Polski gracze Andrzeja Dziadkiewicza zmierzą się z Górnikiem Konin.

Wygrały także rezerwy Czarnych, które w B-klasie na własnym boisku pokonały LZS Karszew 5:1. Gole dla miejscowych zdobywali: dwa Bartłomiej Wojtaś, a także po jednym Mateusz Spychalski, , Bartosz Majewski i Kacper Feist.

W A-klasie w Ruminie 4:2 przegrali seniorzy ZKS-u dla których bramki strzelali Grochociński i Pawłowski. -W mecz lepiej weszła nasza drużyna, niestety dobrej gry starczyło tylko na 30 minut po których prowadziliśmy 2:0 Jeszcze przed przerwą kontaktową bramkę zdobyli gospodarze. Po zmianie stron nasza drużyna „siadła” i Warta wybiegała to zwycięstwo.
 Za tydzień czeka nas kolejny trudny mecz z LKS-em Ślesin. Miejmy nadzieje,że będziemy dysponowali w nim o wiele szerszą kadrą- relacjonują spotkanie piłkarze z Zagórowa.

U siebie przegrały Orły z Huty Łukomskiej, które uległy Warcie Pyzdry 5:2. Bramki dla miejscowych zdobyli Łukasz Gaweł i Eryk Kopaczewski.