Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Paweł Woźniak delegatem meczowym PZPN

Przewodniczący Kolegium Sędziów OZPN Konin będzie Delegatem do spraw bezpieczeństwa na boiskach Ekstraklasy oraz I i II ligi w sezonie 2017/2018.

Paweł Woźniak jest pierwszą osobą w historii okręgu konińskiego, która pełnić będzie funkcję delegata meczowego na szczeblu Ekstraklasy.

Jego obowiązkami będzie między innymi sprawdzenie obiektów pod kątem zabezpieczeń i infrastruktury, sprawdzanie dokumentacji i zezwoleń potrzebnych do rozegrania meczu oraz kontrola i opis zachowania kibiców gospodarzy oraz gości.

Delegat ma służyć radą i wsparciem Organizatorowi / Kierownikowi ds. Bezpieczeństwa oraz pomagać we właściwym ocenianiu zaistniałych sytuacji związanych ze spotkaniem piłkarskim, przed jego rozpoczęciem, w trakcie jego trwania i po jego zakończeniu.

-Przede mną duże wyzwanie, ale i szansa na zdobycie wielu doświadczeń. Jako delegat będę miał możliwość poznania najważniejszych osób w polskiej piłce. Z drugiej strony ciążyć będzie na mnie duża odpowiedzialność wynikająca z zakresu obowiązków pełnionej funkcji – mówi Paweł Woźniak.

TEKST/FOTO: KOZPN Konin/ Twoja Słupca.pl

Brak komentarzy

Dodaj komentarz