Polanin na dnie

Cały czas kolejnych ligowych punktów nie mogą zdobyć piłkarze strzałkowskiego Polanina, którzy przegrali dziewiąty mecz z rzędu w tym sezonie.

Tym razem gracze Kamila Krzyżanowskiego na własnym boisku ulegli Tulisii Tuliszków 4:1. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Sebastian Kułaga.

Rzutem na taśmę zremisowali z kolei Czarni Ostrowite. Gracze Andrzeja Dziadkiewicza zdobyli punkt w meczu z Mąkolnem, a gola z rzutu wolnego zdobył Wojciech Wrotecki. Rezerwy zespołu w B-klasie pokonały ekipę ze Straszkowa aż 7:0.

Takim samym stosunkiem bramkowym u siebie z LKS-em Ślesin przegrał w A-klasie ZKS Zagórów. -O ile gra w pierwszej połowie ZKS-u nie wyglądała źle, to do siatki trafiali tylko przyjezdni, mimo wyrównanej gry wynik do przerwy 0:3. Po przerwie LKS dokończył dzieła dokładając kolejne 4 bramki.Niestety zła passa w Zagórowie trwa- komentują mecz gracze z Zagórowa.