Remis na pożegnanie

W ostatnim meczu na własnym boisku w obecnym sezonie piłkarze SKP Słupca zremisowali z Kanią Gostyń 1:1.

Od pierwszych minut szansę gry dostali młodzi zawodnicy. W pierwszym składzie pojawili się między innymi Patryk Adamczewski, Konrad Kobylarek i Kamil Sikorski. Mecz od początku nie porywał, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Najgroźniejsze były dwa strzały w poprzeczkę każdej z drużyn. W ekipie miejscowych bliski szczęścia była Dariusz Gromanowski.

Tuż po przerwie składna akcja SKP i strzał Sebastiana Jasiaka zza szesnastki dał miejscowym prowadzenie. Niestety nie poszli oni za ciosem. Goście rzucili się do ataku i zepchnęli SKP do defensywy. Wreszcie dopięli swego i zdołali wyrównać za sprawą gola Szymona Olejniczaka. Mecz się otworzył, a w końcówce każda z drużyn mogła wyjść z niego zwycięsko. Ostatecznie padł remis. Kania pojedynek kończyła w dziesiątkę po drugiej żółtej i czerwonej kartce dla swojego zawodnika.

Za tydzień SKP pojedzie do Rawicza. Skrót meczu z Gostyniem możecie obejrzeć na TwojaSłupca.tv

SKP: Szymon Szymański, Dariusz Gromanowski, Daniel Bednarowicz, Patryk Adamczewski, Jacek Mikołajczyk, Michał Dreczkowski, Piotr Głowala (ż.k.), Konrad Kobylarek, Michał Lorencki (ż.k.), Kamil Sikorski, Sebastian Jasiak (bramka 55’)

Rezerwowi:  Maciej Przygoda, Patryk Kubiak, Jakub Nowak, Dawid Kinalski, Sebastian Raczkowksi (75’ Adamczewski), Adam Jaszczak (80’Sikorski), Piotr Witowski (65’ Kobylarek)