Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Puchar i po pucharze…

Gładko 3:0 ekipie SMS PZPS Spała III ulegli zawodnicy SPS Słupca, którzy już w pierwszej fazie zakończyli swoją przygodę z siatkarskim pucharem Polski.

Goście dominowali nad rywalami od samego początku wygrywając kolejne sety 25:, 25:23 i 17:25. Właśnie w drugiej partii słupczanie sprawili im najwięcej problemów i mogli nawet pokusić się o wygranie seta. Niestety ich gra zawodziła w decydujących momentach i musieli uznać wyższość gości ze Spały. W meczu zaprezentowali się nowi zawodnicy słupeckiej drużyny, czyli Artur Helman, Mateusz Wieczorek i Damian Marcjan-Niestety, przegrywamy bo średnim meczu 0:3 z SMS Spała. Robiliśmy co mogliśmy, ale ani nasza forma ani wysokie umiejętności i stabilna gra przeciwników, nie pozwoliły nam podjąć równej walki. Za 2 tygodnie gramy z Gostyniem pierwszy mecz ligowy i postaramy się zaprezentować dużo, dużo lepiej. Dziękujemy za świetną frekwencję na meczu. Walczymy dalej w lidze- czytamy na stronie SPS-u. Posłuchajcie co po meczu mieli do powiedzenia trenerzy obu drużyn.

SPS Słupca-SMS PZPS III Spała 0:3
(16:25, 23:25, 17:25)