Stadion w Ostrowitem zdobyty

Wysokiej porażki na własnym stadionie z Olimpią Koło doznali seniorzy Czarnych Ostrowite, którzy ulegli rywalim aż 5:0.

Goście bardzo szybko objęli prowadzenie po strzale głową przy jednym ze stałych fragmentów gry, Do przerwy zdobyli jeszcze dwa gole i wyraźnie dominowali na boisku.

W drugiej połowie oba zespoły mecz kończyły w dziesiątkę. Czerwoną kartkę otrzymał między innymi Piotr Piguła. Czarni postawili wszystko na jedną kartę, a Olimpia wykorzystała ich błędy zdobywając jeszcze dwa gole.

Gracze z Ostrowitego na własnym boisku nie przegrali od około 1,5 roku. Po meczu rozmawialiśmy z trenerem, Andrzejem Dziadkiewiczem.

Z kolei w A-klasie 2:2 z Orlikiem Miłosław zremisowali seniorzy ZKS-u Zagórów mimo, że prowadzili po bramce Łukasza Michalaka. Remis uratowali dopiero w doliczonym czasie, kiedy gola zdobył Wiktor Graczyk.

Na wyjeździe Orły Huta Łukomska przegrały z Piastem Grodziec 3:2.