Szczypiorniak za silny

Porażki 32:21 (16:8) w wyjazdowym meczu ze Szczypiorniakiem Gniezno doznali piłkarze ręczni UKS Hagard Strzałkowo.

Początek meczu należał do Hagardu, który przez długi czas był na prowadzeniu. W 15 minucie gospodarze doprowadzili do stanu 6:6, a dwie minuty później czerwoną kartkę otrzymał Dawid Mierzejewski.

Jakby tego było mało z kontuzją boisko musiał opuścić Daniel Górecki. Gra strzałkowian się posypała. Ostatecznie Hagard przegrał 33:21. W zespole zabrakło również Michała Jarockiego.

-Przed nami dwa mecze, w których będziemy chcieli pokazać ,że nie zapomnieliśmy jak gra się w piłkę ręczną. Tradycyjnie dziękujemy naszym kibicom za obecność na tym spotkaniu- mówił po meczu trener, Maciej Leżała.

W niedzielę nasz zespół o 12:30 zagra u siebie z Liderem Swarzędz.