Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Tenisowe Mistrzostwa

15 zawodników i 13 zawodniczek z 7 szkół podstawowych wzięło udział w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w tenisie stołowym.

Wśród chłopców najlepsza okazała się słupecka Trójka, która w finale pokonała Koszuty 3:1. Zwycięzcy zagrali w składzie: Kacper Filipowski, Tymon Józefiak i Mateusz Molski.

Również drugi zespół uzyskał awans na finały rejonowe na które pojadą Patryk Ryźlak, Jakub Jóźwiak i Bartłomiej Purul. Trzecie miejsce zajął Zagórów, a czwarte Ostrowite.

Wśród dziewczyn triumfowały Martyna Kamińska, Weronika Blimka i Daria Żak z Koszut. W finale 3:1 pokonały rywalki z Zagórowa Wanessę Lewandowską i Julię Michalską. Obie ekipy powalczą na rejonach.

Najniższy stopień na podium przypadł ekipie ze Strzałkowa, która ograła Trąbczyn 3:1.