To nie był dobry mecz

Ligową porażkę w wyjazdowym meczu ze Skrą II Bełchatów ponieśli seniorzy SPS Słupca.

Oprócz nich na spotkanie wybrali się również słupeccy kibicie, którzy wspierali swój zespól.

W wyjściowym składzie na parkiecie zameldowali się: Andrzej Mielcarek, Artur Helman, Wojciech Dziurkowski, Mikołaj Kurek, Marcin Ziętek, Damian Marcjan oraz libero Przemysław Lisiecki i Sebastian Skierka.

Mecz nie rozpoczął się jednak dobrze dla naszych siatkarzy. -25:13 w fatalnym stylu przegrywamy pierwszego seta- czytamy w relacji na fejsbuku SPS-u.

W drugim było już znacznie lepiej, jednak gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie zwyciężając 25:22. Kropkę nad „i” postawili kilka minut później triumfując 25:17, a w całym meczu 3:0.

Już 2 grudnia w hali MOSiR,  SPS podejmować będzie Mickiewcza Kluczbork.