Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Trzy kolejki do końca

W decydującą fazę wkracza Letnia Liga Koszykówki organizowana przez STK Grom.

W kolejnym, piątym już spotkaniu na Orliku do rywalizacji stanęło 5 zespołów. Wyniki spotkań oraz generalną klasyfikację ligi znajdziecie poniżej.

1.Windiwidualizowani Indywidualisci (Filip Pera,Patryk Czernielewski , Piotr Ejsak , Jakub Grzeskiewicz) – 4 zwycięstwa, 0 porażek (8:3, 11:6 ,11:9 , 7:6) – 1 miejsce w grupie
2.Big Boys (Mariusz Nowak , Mariusz Pułrolniczak , Mateusz Juszczak) – 0 zwycięstw, 4 porażki (6:11, 6:16, 3:21 , 11:13) – 5 miejsce w grupie
3.Warriors Słupca (Adam Wyrozumialski , Konrad Wiśniewski , Jakub Walisiewicz , Kacper Rogowicz) – 2 zwycięstwa, 2 porażki (7:8, 21:3, 9:4 ,3:8) – 3 miejsce w grupie
4.Okrutne Rzeźniki (Andrzej Kobiela, Michał Rogowski, Michał Sobutka) – 3 zwycięstwa, 1 porażka (8:7, 6:7, 10:5, 16:6 ) – 2 miejsce w grupie
5.Blokada Mostów (Jakub Kubacki & Piotr Oczko & Rafał Kwapich & Dominik Sikora) – 1 zwycięstwo, 3 porażka (4:9, 13:11, 5:10, 9:11) – 4 miejsce w grupie

Klasyfikacja generalna
1 miejsce: Wyindiwidualizowani Indywidualisci(Jakub Grzeskiewicz & Patryk Czernielewski & Piotr Ejsak & Filip Pera)
Punkty: 23. Zwycięstwa/porażki: 14/4. Bilans punktowy: 194:147.
2 miejsce: Okrutne Rzeźniki (Andrzej Kobiela, Michał Rogowski, Adam Zaradzki, Sebastian Kujawa)
Punkty: 23. Zwycięstwa/porażki: 14/6. Bilans punktowy: 186:141.
3 miejsce: Warriors Słupca(Adam Wyrozumialski & Konrad Wiśniewski & Jakub Walisiewicz & Kacper Rogowicz)
Punkty: 18: Zwycięstwa/porażki: 10/13. Bilans punktowy: 200:206.
4 miejsce: Blokada Mostów (Jakub Kubacki & Piotr Oczko)
Punkty: 15. Zwycięstwa/porażki: 7/9. Bilans punktowy: 117:135
5 miejsce: Wilgotna Rzeżucha (Daniel Tkaczyk & Michał Sobutka & Jakub Witek & Piotr Laube)
Punkty: 7. Zwycięstwa/porażki: 5/2. Bilans punktowy: 85:72.
6 miejsce: Big Boys (Mariusz Nowak, Mariusz Połrolniczak, Mateusz Juszczak)
Punkty: 7. Zwycięstwa/porażki: 2/15. Bilans punktowy: 100:188.
7 miejsce: Dzięcioły (Adam Siwiński & Blażej Rabe & Krzysztof Filipiak)
Punkty: 4. Zwycięstwa/porażki: 3/0. Bilans punktowy: 65:28.
8 miejsce: Dzikie kurczaki (Krzysztof Kaczmarek, Daniel Dominiak, -)
Punkty: 2. Zwycięstwa/porażki: 0/7. Bilans punktowy: 29:58.
9 miejsce: Daje po oczach (Aniela Bogalska & Krzysztof Filipiak)
Punkty: 2. Zwycięstwa/porażki: 1/2. Bilans punktowy: 12:18.
10 miejsce: Debiutanci (Krzysztof Filipiak & Sebastian Kujawa & Adam Zaradzki)
Punkty: 2. Zwycięstwa/porażki: 2/1. Bilans punktowy: 18:19.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz