SKP Słupca-PKS Racot (VIDEO)

Festiwal strzelecki w wykonaniu graczy Wojciecha Henke oglądali kibice przy Gajowej, gdzie SKP pokonało PKS Racot aż 9:1.

Już w 5 minucie wynik otworzył Norbert Grzelak, którego strzał z dystansu wpadł do siatki po błędzie bramkarza przyjezdnych. Zaraz potem na 2:0 podwyższył Alan Kujawa. Do przerwy goście stracili jeszcze cztery gole autorstwa Bartosza Bednarowicza, Dariusza Gromanowskiego, Alana Kujawy i Piotra Witowskiego. Mecz przez pełne 90 minut przebiegał pod dyktando graczy z Gajowej, którzy mogli strzelić jeszcze kilka bramek. Ostatecznie w drugiej połowie na listę strzelców wpisywali się Norbert Grzelak i dwa razy Damian Maciejewski. W końcówce honor gości uratował Tomasz Kaczmarek, a słupczanie pewnie wygrali 9:1. Za tydzień na wyjeździe zmierzą się z Kanią Gostyń. Zapraszamy do obejrzenia skrótu ze spotkania.

SKP: Bartosz Przybyła, Jakub Woźniak, Bartosz Bednarowicz (bramka 19’), Michał Dreczkowski, Jacek Mikołajczyk, Piotr Głowala, Filip Otchere, Norbert Grzelak (bramki 5’, 60’), Piotr Witowski (bramka 43’) Dariusz Gromanowski (bramka 33’), Alan Kujawa (bramki 7’, 41’)

Rezerwowi: Kacper Kaczmarek (80’ Przybyła), Adam Jaszczak (60’ Otchere), Damian Maciejewski (60’ Witowski, bramki 68’, 69’), Jakub Jóźwiak (72’ Kujawa), Daniel Bednarowicz, Michał Lorencki