Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Walczyli, ale przegrali

Wynikiem 79:58 dla ekipy Rawii Rawicz zakończyło się dzisiejsze spotkanie słupeckiego Gromu.

Początek meczu był wręcz wymarzony dla miejscowych. Nasz zespół prowadził nawet 11:0, jednak tak szybko jak przewagę wypracował tak szybką ją stracił i w pierwszej kwarcie uległ rywalom 15:22. Mimo to, gracze ze Słupcy nadal pozostawali w grze i ambitnie walczyli o każdy punkt. Na przerwę schodzili przy wyniki 27:43 dla rywali.

W szeregach gromu zawodziła głównie skuteczność pod koszem. Sporo było też niepotrzebnych strat piłki. Nie zabrakło za to widowiskowych akcji zarówno tych obronnych, jak i w ataku. Ostatecznie jednak miejscowi przegrali w trzeciej kwarcie 41:61, a w całym meczu 58:79.

Po spotkaniu rozmawialiśmy z trenerem, Mirosławem Górniakiem.

Podczas spotkania jak zwykle nie zabrakło atrakcji dla kibiców jak chociażby rzut z połowy boiska, w którym nagrodą było 1000 zł ufundowana przez Top Investments Paweł Sznajder, czy bony do pizzerii Cameleon. Już 27 stycznia do Słupcy przyjedzie Pyra Poznań.