Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Weronika Mistrzynią Wielkopolski!

Weronika Antczak siatkarka MKS MOS Słupca zdobyła Mistrzostwo Wielkopolski w kategorii młodziczek w plażowej piłce siatkowej.

Zawody rozgrywane był w miniony weekend we Wrześni, a Weronika walczyła o tytuł razem ze swoją koleżanką ze Środy Wielkopolskiej Klaudią Prządką. Zawodniczki na turniej wybrały się pod opieką trenera Waldemara Flisiaka. W dwudniowych zawodach wystartowało 28 par. W sobotę Weronika z Klaudią po 2:0 pokonały Kalisz, Janków Przygodzki i dwie drużyny z Wrześni. W półfinale zespół naszej zawodniczki 2:0 ograł ekipę gospodarzy, a w decydującym spotkaniu również bez starty seta pokonał drugą drużynę z Kalisza. Tym samym zawodniczki uzyskały awans do półfinału Mistrzostw Polski, jaki rozegrany zostanie 28 i 29 czerwca. Gratulujemy!