Wygrali piąty raz z rzędu

Kolejne pewne zwycięstwo odnieśli szczypiorniści UKS Hagard Strzałkowo, którzy tym razem wysoko pokonali UKS Rolnik Gołańcz 36:26 (16:13).

Goście do Strzałkowa przyjechali zaledwie z dwoma zawodnikami rezerwowymi. Rolnik to jedyny zespół, który w tym sezonie zdołał pokonać zawodników Macieja Leżały. Ci od początku spotkania przejęli inicjatywę i systematycznie powiększali swoje prowadzenie. Do przerwy było 16:13 dla gospodarzy.

W drugiej połowie przewaga zrobiła się jeszcze większa. Kiedy goście próbowali odrobić na ich drodze stawał Mateusz Czechanowski. Dzięki korzystnemu wynikowi więcej minut na boisku dostali zmiennicy a swoje pierwsze bramki w seniorskiej piłce rzucił najmłodszy w zespole Kacper Rybicki.

Po meczu rozmawialiśmy z Dawidem Mierzejewskim i trenerem Maciejem Leżałą.

Do końca sezony pozostały już tylko trzy spotkania. Wszystkie nasz zespół rozegra we własnej hali. Już w niedzielę o 12:00 Hagard zmierzy się ze Spartakusem Buk.