„Z minuty na minutę było coraz gorzej”

Bardzo wysokiej wyjazdowej porażki doznali piłkarze strzałkowskiego Polanina, którzy przegrali na wyjeździe z GKS Dopiewo 0:5.

-Z dzisiejszego meczu pozytywnie mogę ocenić zaledwie pierwsze 15 minut gry. Później z minuty na minutę było coraz gorzej.

Każda stracona bramka zabierała nam chęci do gry, a najgorsze w tym jest to, że mieliśmy świadomość, na co musimy zwracać uwagę i jakie są mocne strony przeciwnika.

Niestety ale największy problem mieliśmy z tym, żeby aktywnie popracować w fazie budowania. Brakowało chęci, by pokazać się do gry i dłużej operować piłką w strefie środkowej. To z kolei powodowało błędy indywidualne, które kończyły się dla nas stratą bramek- relacjonuje trener, Wojciech Henke.

W środę jego drużyna zagra u siebie z Polonusem Kazimierz Biskupi.

U siebie z GKS-em Sompolno 0:2 przegrali z kolei Czarni Ostrowite. 14 maja w Brudzewie zmierzą się z tamtejszą Kasztelanią.