Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

100. urodziny mieszkańca Giewartowa

Wyjątkowe święto obchodził ostatnio mieszkaniec Gminy Ostrowite, które odwiedzili przedstawiciele tamtejszego samorządu.

-Doktor Felicjan Bednarek, zamieszkały w Giewartowie w dniu wczorajszym obchodził swoje 100 urodziny!

Przez wiele lat był ordynatorem oddziału położniczo-ginekologicznego w Słupcy! W dniu dzisiejszym wraz z delegacją udaliśmy się aby złożyć życzenia i gratulacje!

Jest to okazja niecodzienna i doniosła. Niewielu z nas pewnie będzie miało możliwość obchodzenia setnych urodzin. Sto lat, to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, ale to czas w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości.

Panu Felicjanowi dane jest żyć już cały wiek w naszej polskiej historii, doświadczać trudów i radości z nim związanych. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków. Pana Doktora sędziwy wiek jest naszym wspólnym drogocennym dziedzictwem.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla jubilata i wielu kolejnych lat w tak dobrym zdrowiu!- relacjonuje wójt, Mateusz Wojciechowski.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz