Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

11 bramek przy Gajowej

Wysoko i pewnie 11:0 zawodniczki Słupczanki Słupca ograły rywalki z AZS PWSZ Konin. 

Młody zespół z Konina przyjechał do Słupcy bez zmienniczek, a rywalizacja praktycznie przez całe 90 minut toczyła się do jednej bramki.

Cztery gole dla naszego zespołu zdobyła Klaudia Adamczyk, po trzy Julia Wojtasińska i Nadia Łukowska, a jedno trafienie dołożyła Natalia Wisła.

-Bardzo cieszy mnie przede wszystkim fakt, że miałam do dyspozycji aż 20 zawodniczek. Zwycięstwo oczywiście również. Jestem zadowolona z gry mojego zespołu, ponieważ realizowały założenia, które sobie nakreśliliśmy. Niestety mamy również smutną wiadomość, ponieważ znów kontuzji uległa nasza środkowa pomocniczka Emilia Zajączkowska, której uraz stopy wydaje się poważny- mówi trenerka, Paulina Tylak.

Był to ostatni mecz naszego zespołu w rundzie jesiennej. Słupczanka po siedmiu meczach z dorobkiem dziewięciu punktów zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli.

-Jeśli chodzi o rundę jesienną to początek wydawał się owocujący, ponieważ pozyskaliśmy kilka nowych, doświadczonych zawodniczek i byliśmy pewni, że podniosą poziom zespołu i pomogą w lepszych wynikach.

Niestety w sparingach przed ligą lub w meczach ulegały kontuzji i tak naprawdę dopiero pod koniec tej rundy mogłyśmy liczyć na ten najbardziej optymalny skład i możliwość skorzystania ze wszystkich zawodniczek.

Zdobyłyśmy 9 punktów, choć liczyłysmy na więcej uważam, że zespół wygląda inaczej niż pół roku temu i piłkarsko i mentalnie-podsumowuje Paulina Tylak.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz