Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

19-latek z Gminy Powidz wpadł w ręce policji

Policjanci ograniczyli kontakty bezpośrednie z innymi osobami, by zminimalizować ryzyko zakażenia ale cały czas stoją na straży bezpieczeństwa. Ostatnio w ich ręce wpadł młody mężczyzna, który ma na sumieniu dwie kradzieże.

Złodziej wpadł w ręce funkcjonariuszy podczas rutynowej kontroli drogowej. Wieczorem policjanci z Witkowa zatrzymali na terenie gminy do kontroli drogowej volkswagena golfa.

Autem kierował 19-letni mieszkaniec gminy Powidz. Po wylegitymowaniu okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić co znajduje się w bagażniku golfa. Po jego otwarciu policjanci zobaczyli dwa worki z miedzianymi przewodami oraz płaskownikami ważące około 50 kilogramów.

19-latek nie wiedział nawet jak tłumaczyć się policjantom, metal został więc zabezpieczony a policjanci postanowili sprawę wyjaśnić do końca. Okazało się, że towar został skradziony w Gnieźnie, a młody mężczyzna ma na swoim sumieniu jeszcze jedno takie przestępstwo. Policjanci przedstawili mu dwa zarzuty kradzieży do których się przyznał.


Najnowszy komentarz
  • ha ha ha beka weźcie sie Dziady za prawdziwych przestępców a nie dzieciaki zatrzymujacie ha ha ha….

Dodaj komentarz