Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

20-latek usłyszał zarzuty za kradzież perfum

W dwóch sklepach na terenie Wrześni doszło do trzech kradzieży. Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali sprawców. Kobiecie i mężczyźnie według obowiązujących przepisów grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Z początkiem lutego br. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni rozwiązali sprawy popełnionych 3 kradzieży z drogerii. Kryminalni zatrzymali dwóch sprawców, którzy ukradli perfumy oraz akcesoria kosmetyczne.

3 lutego br. o godzinie 9:20 w Słupcy został zatrzymany 20-letni mężczyzna, który dokonał kradzieży w dniu 3 grudnia 2020 roku oraz 25 stycznia 2021 roku na terenie Wrześni. Łączna wartość skradzionych 5 markowych perfum wyniosła ponad 1250 złotych.

Druga osoba została zatrzymana 5 lutego br. o godzinie 8:55 w Pyzdrach i była nią 45-latka, która ukradła 12 sztuk akcesoriów kosmetycznych oraz bieliznę. Łączna wartość poniesionych strat na szkodę sklepu mieszczącego się we Wrześni wyniosła ponad 500 złotych.

20-letniemu mieszkańcowi Słupcy zostały postawione dwa zarzuty, natomiast 45-letnia mieszkanka Pyzdr otrzymała jeden zarzut. Podejrzani przyznali się do popełnionych kradzieży, o ich dalszym losie zdecyduje sąd.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz