Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

21-latek z Gminy Strzałkowo ucierpiał w wypadku

Do groźnego wypadku z udziałem mieszkańca naszego regionu doszło dziś w Gozdowie w Gminie Września.

Zdarzenie miało miejsce po godzinie 4:00 nad ranem. -Po dojeździe na miejsce wypadku zastano samochód osobowy BMW, który znajdował się na poboczu jezdni, wewnątrz pojazdu przytomny kierowca. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kierowcy kwalifikowanej pierwszej pomocy (wsparcie psychiczne, badanie urazowe), ewakuowaniu go z pojazdu i przekazaniu ZRM.

Odłączono również instalację elektryczną w pojeździe i usunięto pozostałości powypadkowe z jezdni. W trakcie prowadzonych działań droga powiatowa była zamknięta. Mężczyzna został przetransportowany przez ZRM do Szpitala Powiatowego we Wrześni- relacjonują strażacy z PSP we Wrześni. Oprócz nich w działaniach brali także udział druhowi z OSP Gozdowo, a także Pogotowie Ratunkowe.

 

 

Na miejscu wypadku znajdował się także Nissan Almera, którego kierowca nie ucierpiał. -Z ustaleń policji wynika, że kierowca BMW serii 3 jechał z Wrześni w kierunku Gozdowa. 21-latek na prostym odcinku z nieznanych przyczyn zjechał z drogi, a następnie uderzył w betonowy przepust.

Chwilę potem doszło do urwania lewego koła pojazdu, które uderzyło w jadący samochód Nissan Almera. Za kierownicą BMW siedział mieszkaniec gminy Strzałkowo.  Mężczyźnie zostało pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i narkotyków. – czytamy na stronie Wiadomości Wrzesińskich.

 

FOTO: OSP Gozdowo/PSP Września


Najnowsze komentarze
  • BMW młody kierowca tak to się kończy

    • mądrego to aż miło posłuchać

Dodaj komentarz