Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Kodex na DVD

Wróciły wspomnienia, a sala słupeckiego kina Sokolnia znów wypełniła się muzyką. Wszystko za sprawą premiery filmu „Kodex Blues i Przyjaciele- Symfonicznie”, który jest zapisem urodzinowego koncertu, pod tym samym tytułem.

Kilkudziesięciu muzyków na jednej scenie, najlepsze hity zespołu Dżem, a to wszystko wzbogacone brzmieniem orkiestry – tak piąte urodziny świętował w listopadzie ubiegłego roku słupecki zespół Kodex Blues. Sala kinowa Miejskiego Domu Kultury wypełniła się wtedy po brzegi, a zachwycona publiczność długo nie chciała wypuścić muzyków ze sceny. Choć takie widowisko trudno zapomnieć, teraz będzie można wracać do niego znacznie częściej. Po kilku miesiącach pracy pojawił się bowiem film zrealizowany podczas koncertu.

Mówi Sławek Wojciechowski, lider zespołu Kodex Blues

 

 

Listopadowy koncert był jednym z największych wydarzeń kulturalnych ubiegłego roku w Słupcy, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców i nie tylko. Choć na wczorajszej premierze sala już nie pękała w szwach, odbiór nagrania był bardzo pozytywny.

 

 

Blisko dwugodzinny koncert został zarejestrowany na dwupłytowym albumie DVD, który można nabyć dokonując wpłaty na rzecz Stowarzyszenia Inicjatyw Muzycznych. Więcej informacji na stronie www.simblues.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *