W sobotę na Otwartych Mistrzostwach Leszna w Karate Sportowym INARI Karate Cup 2025 wystartowali zawodnicy Słupeckiego Klubu Karate.
– W Ogólnopolskim turnieju wzięło udział blisko 400 zawodników z 24 klubów w tym trzy z Czech. Kadra Klubu liczyła 29 zawodników i 2 Trenerów.
Dużym sukcesem jest 3 miejsce i Puchar dla Klubu w rankingu medalowym Turnieju na 24 startujące Kluby.
Przed zawodnikami kolejny turniej w Zdunach, Środzie Wielkopolskiej oraz Łebie -czytamy w klubowej informacji.
Złote medale
1. Krzysztof Szulkowski – Kata ind.
2. Franciszek Szulkowski – Kata ind.
3. Filip Ślugaj – Kihon
4. Bruno Waszak – Kata ind.
5. Filip Ślugaj – Kata druzynowe
6. Bruno Waszak – Kata drużynowe
7. Seweryn Skotarek – Kata drużynowe
8. Jędraszak Barbara – Kihon
Srebrne medale
1. Franciszek Szulkowski – Kata ind.
2. Aron Wojewódzki – Kihon
3. Igor Hałas – Kata druzynowe
4. Jan Ptaszkiewicz – Kata druzynowe
5. Radomir Pabisiak – Kata drużynowe
Brązowe medale
1. Seweryn Skotarek – Kata ind.
2. Kacper Watras – Kihon
3. Dawyd Hodun – Kata ind.
4. Patrycja Kwiatkowska – Kata ind.
5. Igor Hałas – Kata ind.
6. Emilia Kania – Kata drużynowe
7. Michalina Osowiec – Kata drużynowe
8. Nina Nowak – Kata drużynowe
9. Marianna Wawrzyniak – Kata drużynowe
10. Maria Gaca – Kata druzynowe
11. Anastazja Gulik – Kata druzynowe
12. Antoni Moliński – Kata druzynowe
13. Borys Buliński – Kata drużynowe
14. Zuzanna Dobrychłop – Kata indywidualne
FOTO: Słupecki Klub Karate











