Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Laur po raz IV

Wystartowała czwarta edycja konkursu Słupecki Laur Gospodarczy. Do 18 kwietnia organizatorzy czekają na zgłoszenia firm działających na terenie powiatu słupeckiego.

W pierwszej edycji konkursu tytuł przypadł Spółdzielni Mleczarskiej Udziałowców w Strzałkowie, w 2011 – firmie „Słowińscy sp. j.”, natomiast w ubiegłym roku prestiżowe wyróżnienie otrzymał Zakład Obróbki Granitu „Polgranit” w Babinie Olędry. Chodzi przede wszystkim o promocję najlepszych przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie powiatu. Zarówno tych wyróżniających się pod względem osiągnięć, jakości usług i produktów, czy oryginalności. Wybór zwycięzcy wcale nie jest łatwy, ale starosta Mariusz Roga cieszy się, że takie właśnie zadanie czeka na kapitułę konkursu.

Przypominamy, termin zgłoszeń wyróżniających się firm mija 18 kwietnia. Karta zgłoszeniowa dostępna jest na stronie internetowej powiatu www.powiat-slupca.pl. Po tym terminie kapituła dokona weryfikacji kandydatów i wyłoni grupę podmiotów gospodarczych, które w następnym etapie zostaną zwizytowane. Oceniane będą w szczególności:  jakość produktów/usług, wielkość sprzedaży, poziom zatrudnienia, posiadane certyfikaty i wyróżnienia, oryginalność, czy etyka w biznesie. Gala finałowa Słupeckiego Lauru Gospodarczego zaplanowana jest na czerwiec.

Foto: powiat-slupca.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *