Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

3:0 w Kępnie

Wysoko w ostatnim meczu przed przerwą zimową przegrali seniorzy SKP, którzy zaległe spotkanie rozgrywali w Kępnie z tamtejszą Polonią. 

-Kolejny mecz w końcówce sezonu przyszło nam grać w osłabieniu bez Koziorowskiego, Lorenckiego, Sroki, Kwaśnego i Szymańskiego. Polonia od pierwszych minut pokazała, że interesuje ją tylko zwycięstwo.W pierwszej połowie gospodarze stworzyli sobie trzy dobre okazje ale na bramkę zamienili rzut rożny. Od 25 minuty mecz się wyrównał, zaczęliśmy dochodzić do głosu ale mieliśmy problem by stworzyć sobie dobrą okazję strzelecką.

W 70 minucie najlepszą szansę miał Sebastian Raczkowski, który po wymianie kilku podań znalazł się właściwie w sytuacji sam na sam ale lepszy w tej konfrontacji okazał się bramkarz Polonii. Kluczowa dla meczu sytuacja miała miejsce w 85 minucie gdy poślizgnął się nasz obrońca i gospodarze wykorzystali okazję 2 na 1 z bramkarzem podwyższając prowadzenie.Trzecia bramka wpadła w ostatniej minucie meczu po dośrodkowaniu z prawej strony boiska – relacjonuje mecz trener, Wojciech Henke.

Po rundzie jesiennej SKP zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 23 punktów.

FOTO: Archiwum

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz