Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

33-latek uprawiał konopie w Gminie Strzałkowo

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz Komendy Powiatowej Policji w Słupcy zajmujący się przestępczością narkotykową i kryminalną zatrzymali mieszkańca gminy Strzałkowo, który założył nielegalną plantację, gdzie uprawiał konopie. Za taką działalność grozi mu do 3 lat więzienia.

Słupeccy kryminalni wspólnie z kolegami z Poznania ustalili, że 33-latek może zajmować się nielegalną uprawą konopi. Ich przypuszczenia potwierdziły się.

Okazało się, że w swoim mieszkaniu mężczyzna urządził sobie niemałą plantację nielegalnych roślin. Funkcjonariusze zabezpieczyli 19 krzewów w różnej fazie wzrostu, specjalny namiot, oświetlenie wspomagające wzrost, wentylatory i inne urządzenia oraz przedmioty wykorzystywane do domowej uprawy.

Amator marihuany został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut wytwarzania środków odurzających i uprawy nielegalnych konopi. Wycięte krzewy zostaną przesłane do dalszych badań do Laboratorium Kryminalistycznego.

 


Najnowsze komentarze
  • Ciężko być w tym kraju ,miłośnikiem ogrodnictwa, za uprawę roślinki można trafić do celi.

    • Yankes … ten kraj to Polska . Ano ciężko tym co łamią prawo .chętnych łatwego zarobku. Ty pewnie należysz do ludzi wolnych zawodów bo tak wszystko negujesz i tendencyjnie komentujesz ha ha

      • Masz rację Gabi co do tego yankes…. To jakiś niedouk, nic nie wie a cały czas komentuje. Poznacie głupiego po słowach jego.

  • Piękne roślinki kolega pójdzie siedzieć bo miał za dobrą rękę do roślin ;)

Dodaj komentarz