34. Finał WOŚP w Strzałkowie

Swój Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podsumowuje Gmina Strzałkowo.

– 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Strzałkowie za nami. Aktualnie na liczniku naszej zbiórki jest ponad 75 tys. zł (!!!), ale ta kwota jeszcze wzrośnie, ponieważ wciąż trwają licytacje internetowe. Oprócz wyniku finansowego najbardziej cieszy nas jednak to jak wiele organizacji, firm i osób prywatnych zaangażowało się w tym roku w przygotowanie naszego finału.

Szczególne podziękowania kierujemy do Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzałkowie, który współorganizował z nami to wydarzenia oraz do: DINO ŚWIAT, Ochotnicza Straż Pożarna w Strzałkowie, OSP Krępkowo, KGW Skarbowianki, KGW Paryżanki, Koło Gospodyń Wiejskich ,,Maciejka” w Młodziejewicach, Stowarzyszenie Kobiet Razem w Kornatach, Stowarzyszenie Rozwinąć Skrzydła, SMU Strzałkowo, MonMar Catering, Pizzeria Sycylia Strzałkowo, Zuzia Radzińska, Marta Graczyk, Monika Tyndyk, Marta Szkudlarek, Piotr Szykowny oraz artystów, którzy wystąpili na naszej WOŚP-owej scenie/

Z całego serca dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom. Jest Was tak wielu, że nie sposób wymienić każdego z osobna – ale każdy wkład był dla nas ogromnie ważny!!! Dziękujemy za wsparcie i za to, że razem z nami graliście dla WOŚP. Wielkie podziękowania należą się również wolontariuszom, którzy mimo trudnych warunków pogodowych z uśmiechem kwestowali na strzałkowskich ulicach.

Bardzo cieszy nas frekwencja podczas tegorocznego finału! Tak liczna Wasza obecność potwierdza, że zmiana lokalizacji była strzałem w dziesiątkę. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za aktywny udział w licytacjach, a szczególną radość i satysfakcję sprawiło nam ciepłe przyjęcie „Strzałkowskiego Serduszka WOŚP” oraz imponująca kwota, za którą udało się je wylicytować (13 000 zł!) – czytamy na stronie placówki.

 

 

FOTO: GOKiS Strzałkowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *