Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

3×3 na wysokim poziomie

Za nami kolejny turniej z cyklu Grand Prix Wielkopolski organizowany przez Stowarzyszenie Streetball Polska, STK Grom i Słupecki Urząd Miasta. 

Do Słupcy jak zwykle zjechały ekipy z różnych części naszego kraju. W sumie rywalizowało 9 zespołów. Tym razem mecze toczyły się na parkingu między sklepami Inter i Brico Marche. Poziom zmagań był dość wysoki.

Nasze miasto reprezentowały drużny Okrutnych Rzeźników w składzie: Krystian Wawrzyniak, Krzysztof Filipiak, Filip Mikołajewski i Adam Siwiński, oraz Słupca SLU: Krzysztof Stoińskich, Adam Wyrozumialski, Konrad Wiśniewski i Michał Górny. Oba rywalizację zakończyły w ćwierćfinałach.

Po pełnym emocji finale podobnie jak ostatnio triumfowała poznańsko-wrocławska ekipa Jeżyckich Kun, która ograła team 2-7-1 Zrób Salut z Wrocławia. Trzeci stopień na podium przypadł warszawskiej ekipie Planet Cash. To właśnie jej zawodnik wygrał konkurs rzutów za trzy punkty.

W tym zorganizowanym dla publiczności najlepszy był Krzysztof Kaczmarek, a wśród słupczan Krzysztofa Filipiaka pokonał Adam Wyrozumialski.

Film z turnieju obejrzycie na Twoja Słupca.tv

 

 

 

*materiał sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *