Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

40. Regaty o Puchar OWŻ Horn w Kosewie

Okrągły jubileusz świętowali organizatorzy regat w Kosewie. Impreza odbyła się po raz 40.

Wyniki 40. Regat HORN w Kosewie

Grand Prix Jeziora Powidzkiego 2021

Klasa Open

1. Paczka z Rusiborza -Michał Smuszkiewcz, Marcin Piątek, Hubert Wojciński (2*,1,1,1) 3pkt
2. APP – Dariusz Górczyński, Norbert Górczyński ( 1,2,2 DNF*) 5 pkt
3. POL 135 Ślesin – Kacper Gębicki, Julia Lewandowska, Natalia Janczewska (3,3,DNF*,2) 8 pkt
4. 505 – Kuba Matla, Jędrzej Kubiak ( 4,4,DNF,DNF*)14 pkt
5. Manul – Łukasz Putz , Ewelina Głowacka (DNF, DNF, DNS, DNS*) 18 pkt

Klasa T1

1. OLI – Oliwia Feret, Bartłomiej Szczepański, Miron Bleja ( 1,2*,1,1) 3 pkt
2. Rafa 2 – Marcin Macioszek, Leszek Macioszek ( 2,1,2,2*) 5 pkt
3. Kanaro – Robert Pona, Kamila Pona ( 3,3,3,DNS*) 9 pkt
4. Grom – Leszek Woliński, Maciej Woliński ( 4,4,4*,3) 11 pkt
5. Rykoszet 6 – Wojciech Antczak, Hanna Antczak, Tomasz Rachelski ( 5,5,6*,4) 14 pkt
6. Samsara – Dariusz Struś, Cezary Sawicz (6,6,5,DNS*) 17 pkt

Klasa T2

1. Rafa – Marek Kmieć, Michał Zagnieński ( 1,1,1,1*) 3 pkt
2. Harvest Moon – Bartosz Pszeniczka, Dorota Budziak, Grażyna Feret (2,2,2,2*) 6 pkt
3. Porto – Kacper Maciejewski, Mirosław Maciejewski ( 4,3,4*,3) 10 pkt
4. Rauschling – Ryszard Derda, Kacper Rajzner, Wojciech Woźniak, Kuba Przybysz ( 3, DNF*, 3,4) 10 pkt

Klasa T3

1. Black & White – Mirosław Sztuba, Roman Dybek, Dawid Garguliński, Tadeusz Malinowski (1,1,1,1*) 3 pkt
2. Focus 750 – Mariusz Wiśniewski, Marcin Błaszczak, Dawid Sikora ( 2,2,2,2*) 6 pkt
3. Macan – Tomasz Grzegorek, Joanna Suszek, Filip Suszek ( 3,3,5*3) 9 pkt
4. Megalomaniac – Krzysztof Rzepka, Anna Sabok- Rzepka , Rafał Marciniak, Urszula Marciniak ( 5,5*,3,4) 12 pkt
5. Neja & Rychu – Emil Derda, Szymon Grzywiński, Tomasz Kasprzyk, Sebastian Rulak ( 4,4,4,5*) 12 pkt

Klasa Trias

1. Jeneva’s – Maciej Potok, Krzysztof Potok ( 1,1,1,1*) 3 pkt
2. Luźne Wanty – Marcin Wróblewski, Joanna Wróblewska, Patryk Wasilewski ( 3,3*,2,2) 7 pkt
3. Moana – Piotr Kuchciński, Dagny Styczyńska – Kuchcińska, Ksawery Styczyński – Kuchciński, Konstancja Styczyńska – Kuchcińska ( 2,2,3,3*) 7 pkt

 

Więcej zdjeć znajdziecie TUTAJ.

 

FOTO: Jezioro Powidzkie


Brak komentarzy

Dodaj komentarz