Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

50 lat Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Słupcy

Jubileusz 50-lecia świętowała Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Słupcy. 

Ze względu na pandemię wydarzenie odbyło się rok później. Jej częścią były również powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej. Przy tej okazji podziękowano tym, którzy na codzień współpracują z placówką, a także tworzyli jej historię na przestrzeni lat.

Okolicznościowe statuetki odebrali przedstawiciele Kuratorium Oświaty Arkadiusz Chmielewski i Anna Jarmuż, starosta Jacek Bartkowiak, burmistrz Michał Pyrzyk, Uruszla Radosiewicz i Tadeusz Raczkowski z LO w Słupcy, a także Anna Chudzińska z Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Karolina Rakowicz z ZSE, Anna Mydlowska z SOSW, Mirosław Chudziński z PUP oraz Danuta Szpiler-Maciejewska z PCPR.

Za pomoc w organizacji uroczystości podziękowano również Anicie Kubickiej z MDK i Annie Halabie z LO, a także dyrektorom słupeckich przedszkoli.

Przy okazji jubileuszu wręczono również nagrody dyrektora, które otrzymały Anna Pyrzyk, Agnieszka Narożna, Wioletta Drop, Marlena Pabiszak i Renata Izdebska.

Z kolei nagrodę Starosty Słupskiego odebrała Weronika Umerle.

 


Najnowsze komentarze
 • Wielkie gratulacje, życzę dalszych sukcesów!!!!!!

 • Szkoda tylko że Słupecka Poradnia kieruje od kilku lat mało kompetentna i przygotowana do tego osoba.

 • Dzisiejsza uroczystość i przedstawienie faktów dotyczących kierowania placówką potwierdza i utwierdza w przekonaniu, że jest nareszcie kierowana przez kompetentną osobę.
  Tak trzymać! Gratulacje!
  Kolejnych sukcesów.

 • Niezaskoczony..widocznie nie znasz 50 letniej historii placówki skoro takie bzdury napisałeś..

 • Trochę szkoda, że tak niewiele osób przyszło na uroczystość.

 • To ze tak mało osób skorzystało z zaproszenia świadczy o tym że niekoniecznie osoba obecnie kierującą poradnia jest odpowiednia osoba na tym stanowisku.Do dalszej refleksji..

 • Zaskoczony, ale zazdrość cię zżera. Nie jesteś osobą anonimową – wszyscy wiemy kto pisze te komentarze, więc licz się ze słowami. To, że było mniej osób wynika z faktu, że inne placówki mają w tym czasie również swoje uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
  Obecna Pani Dyrektor to najlepsze co mogło tę Poradnię spotkać i co widać po tym jak pod nowym zarządem ta placówka się rozwija. Nareszcie na miejscu dyrektora znalazła się właściwa osoba.

 • Piękny Jubileusz! Gratulacje dla całego zespołu Poradni.

 • To co zostało napisane przez Omlet 14 października pozostawie beż komentarza bo szkoda mojego pisania.Ja również dobrze wiem kto jest autorem pochwał..

 • To nie jest już ta sama poradnia, która była za czasów Pani Durczyńskiej..
  Teraz jest tam niemiło i niekompetentnie..
  Obecna Pani Dyrektor, przywieziona w teczce z Konina, dba tylko o swój wygląd, nic poza tym..
  Żenujące jest to, że obecna władza na to wszystko patrzy i nic z tym nie robi. Ba! Nawet przedłuża obecnej dyrektorce kadencje bez konkursu. Obecna Dyrektor zrujnowała poradnie i jej potencjał, który był wśród pracowników. Wystarczy zadać sobie pytania: gdzie wykwalifikowani byli pracownicy poradni ? Dlaczego sami odeszli po tylu latach pracy w poradni ? Dlaczego poradnia nie prowadzi psychoterapii ?

  Mam nadzieję, że wróci dobro i kompetencje czyli Pani Durczyńska !

  • Słupczanka, sądzę po Twoim wpisie, że Cię Pani Durczyńska źle zdiagnozowała.
   To co była dyrektor zrobiła na tak pięknym Jubileuszu woła o pomstę do nieba. Wychodzi na scenę i robi reklamę mężowi, burmistrzowi Goliny. Jej czas już się skończył i niech od Słupcy trzyma się z daleka. Za to obecna Pani Dyrektor – pełna klasa. Tak trzymać Pani Dyrektor. Dopiero teraz widać jak rozwija się poradnia

Dodaj komentarz