Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

50 lat razem!

Od 50 lat dzielą troski i radości wspólnego życia – mowa o pięciu parach z terenu gminy Lądek, które w ubiegłym tygodniu obchodziły swoje Złote Gody.

Małżonkowie do sali Gminnego Ośrodka Kultury w Lądku przybyli na zaproszenie wójt gminy, Arlety Pleśniak oraz kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Łukasza Karolaka. – Z okazji Waszego długoletniego jubileuszu chciałabym złożyć Wam wyrazy głębokiego szacunku i uznania. Przeżycie tego okresu we dwoje w udanym i harmonijnym związku małżeńskim jest wzorem dla nas wszystkich – mówiła Arleta Pleśniak.

Najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie jubilatom medali za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznawanych przez Prezydenta RP. Z rąk wójt gminy odznaczenia otrzymali: Florian i Daniela Grzybowscy z Lądku, Ryszard i Jadwiga Graczyk z Ciążenia, Julian i Wanda Masłowscy z Dolan, Konrad i Stanisława Wilczewscy z Dolan oraz Władysław i Stanisława Wątroba z Ciążenia.

Małżonkowie złożyli sobie również uroczyste podziękowania, za spędzone wspólnie lata oraz dzielili się swoimi wspomnieniami.

fot. UG Lądek

 

 

 

 

 

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz