9 meczów 9 wygranych

Zwycięska serię kontynuują seniorzy ZSK Orłów Zagórów, którzy tym razem na wyjeździe pokonali Znicz Władysławów 1:3.

-W sobotnie popołudnie rozegraliśmy kolejny mecz ligowy. Ze względu na ulewę jaka przeszła nad stadionem naszych rywali, boisko nie sprzyjało grze w piłkę, ponieważ na większości powierzchni były kałuże w których piłka po prostu się zatrzymywała.

Nasz zespół jednak próbował grą podaniami stwarzać sobie sytuacje i już w 21 minucie Bartosz Kuzak dograł w pole karne do Szymona Andrzejaka, a ten zewnętrzną częścią buta otworzył wynik spotkania. 3 minuty później czerwoną kartkę ujrzał jeden z naszych rywali, który faulował Michała Wosia, wychodzącego na czystą pozycje. Do przerwy jednak nic się nie zmieniło.

W 65 minucie Eryk Kopaczewski zagrał do Bartosza Kuzak, a ten z narożnika pola karnego przelobował wysuniętego bramkarza gospodarzy. Dwie minuty później było już 0:3, Kuzak zagrał prostopadłą piłkę do Wiktora Graczyka, który w sytuacji sam na sam zachował zimną krew i pokonał bezradnego bramkarza. W 88 minucie po strzale głową nasi rywale zdobyli bramkę honorową.

Mecz zakończył się wynikiem 1:3, a my zapraszamy już na kolejne spotkanie, w sobotę na stadionie w Zagórowie w meczu z Teleszyna Przykona, nasi zawodnicy będą chcieli przedłużyć passę zwycięstw do dziesięciu! -czytamy na stronie naszego zespołu.