Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

90-latka potrącona na pasach

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę w godzinach wieczornych w naszym mieście.

14 marca około godz. 19.00 w Słupcy na ul. Warszawskiej dyżurny pogotowia powiadomił o potrąceniu pieszej. Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia kierująca samochodem osobowym kobieta na przejściu dla pieszych potrąciła 90-letnią mieszkankę Słupcy. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy także od jednego z naszych czytelników. -Wczoraj było groźnie. Około godziny 19:00 byłem świadkiem potrącenia na pasach koło Netto starszej pani. Samochód nic nie zahamował, a kobieta leciała z trzy metry w powietrzu. Jakaś masakra!-pisze nasz czytelnik. Jak ustaliliśmy kobietę przewieziono do szpitala na obserwację, wstępnie lekarze wykluczyli poważne obrażenia. Kierującej samochodem zatrzymano prawo jazdy i sporządzono dokumentację celem skierowania wniosku o ukaranie do Sądu.


Najnowsze komentarze
  • Kolego nie wiem czego się nawciągałeś, że takie bajki snujesz, ale daj mi nr do dilera. Po pierwsze to kierowca auto starał się ominąć tę panią która po zmroku ubrana cała na czarno dosłownie nawet czapka weszła na pasy i została potrącona lusterkiem samochodu. Po 2 latać to ty sobie możesz, pani było z obliczeń panów policjantów 2m od przejścia. A po 3 masakrę ty masz w swojej głowie pisząc takie bzdury w internecie. Pozdrawiam Świadek.

    • Logiczne jest, że gdyby ta Pani „leciała z trzy metry w powietrzu” to mogła tego nie przeżyć a z tego co ustalono nie poniosła żadnych poważnych obrażeń. Dziwi mnie ten fakt,że gdy przyjechała policja każdy sobie odszedł i nie zeznał jak naprawdę było. Gdyby ten czytelnik został do końca to wiedziałby, że z ustaleń policji wynika, że ta starsza osoba znajdowała się poza przejściem dla pieszych.

  • Dawniej za takie wykroczenie Milicja Obywatelska karała mandatem, później już w tzw” wolnej Polsce” też były mandaty i punkty karne, teraz zabierają za byle co prawo jazdy, następnym krokiem będzie rozstrzelanie sprawcy wg. policji na miejscu wypadku, już nie długo.

Dodaj komentarz