Absolutny rekord. Wygrali dziesiąty mecz z rzędu!

Nie do zatrzymania są piłkarze ZKS Orłów Zagórów, którzy tym razem wysoko, 8:0 pokonali GKS II Sompolno odnosząc tym samym dziesiąte ligowe zwycięstwo z rzędu.

-Mecz przez pełne 90 minut był kontrolowany przez nasz zespół. Do przerwy prowadziliśmy już 4:0. W drugiej połowie dołożyliśmy kolejne 4 bramki. Ozdobą spotkania był gol Bartosza Kuzaka bezpośrednio z rzutu roznego, który później skompletował hat-tricka! Cała drużyna natomiast zagrała znakomite spotkanie i zwyciężyła w tym sezonie po raz 10 z rzędu!

Dziękujemy kibicom, którzy nie przestraszyli się ulewy i byli z nami przez cały mecz!-czytamy na stronie zespołu. Bramki dla naszej drużyny strzelali: trzy Bartosz Kuzak, dwie Szymon Andrzejak oraz po jednej Kamil Michalak, Marcin Kaczorowski i Eryk Kopaczewski. 4 czerwca na wyjeździe zespół Roberta Sarnowskiego zagra z Teleszyna Przykona. Bezbramkowo z Górnikiem Kłodawa zremisował natomiast Hetman Orchowo.

Wygrali także Czarni Ostrowite, którzy w Ślesinie pokonali tamtejszy LKS 3:2. Gole dla Czarnych zdobywali Adrian Stawowy, a także Adam i Łukasz Piguła.