Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Absolutorium dla wójt Gminy Słupca

Nad udzieleniem absolutorium wójt Grażynie Kazuś podczas czwartkowej sesji głosowali radni Gminy Słupca.

Wcześniej zapoznali się z raportem o stanie Gminy oraz sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2019 rok.

Dochody gminy wyniosły około 44 568 000 zł, a wydatki 42 809 997 zł.

Na inwestycje przewidziano około 2 000 000 zł, a do największych z nich należały między innymi budowa drogi w Młodojewie, a także Remont dachu i elewacji z budową kotłowni gazowej Urzędu Gminy oraz II Etap budowy Wiejskiego Centrum Spotkań w Koszutach.

Za udzieleniem absolutorium dla wójt głosowało wszystkich 13 radnych obecnych na sesji. To 18 absolutorium w samorządowej pracy Grażyny Kazuś.


Najnowsze komentarze
  • Istnienie osobno gminy Słupca jest niczym nie uzasadnione. Gminy muszą być natychmiast połączone. Koniec! Kropka! Dosyć marnotrawstwa naszych podatków. Wydzielcie z tej kwoty wydatki na utrzymanie urzędników w gminie i wyjdzie około 8000.000 pln. rocznie a na inwestycje tylko 2 miliony. To są kpiny z mieszkańców.

    • Popieram

    • Zgadzam się z powyższa wypowiedzią, pracownikow w gminie Słupca jest zbyt dużo a pensje absurdalnie duże, proszę spojrzeć na oświadczenia za ubiegły rok, pensje szok po prostu. Połowa do zwolnienia

      • zgadzam się z przedmówcami. stanowiska wydają się być stworzone żeby “gdzieś upchnąć” wszystkich pracowników gminy, jednakże jest to zupełnie niepotrzebne gdyż większość spraw można już załatwić online.

  • Na co jeszcze czeka pani wójt, czego nie rozumie. Lączyć gminy rzeczywiście trzeba natychmiast inaczej 80% naszych podatków pójdzie na utrzymanie urzędników. Myślę że pewno nadchodzący kryzys gospodarczy i dużo niższe wpływy z podatków w najbliższych latach z muszę umyć odpowiedzialnych do podłączeniaii szukania oszczędności w administracji samorządowej.

Dodaj komentarz