Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Ach, te Baby 2” w Strzałkowie

O tym, że sekcja teatralna Strzałkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku świetnie czuje się w komediowym repertuarze nikogo nie trzeba przekonywać. Kolejnym dowodem na to był spektakl „Ach, te Baby 2”, który wczoraj miał swoją premierę.

„Ach, te baby 2” to kontynuacja losów bohaterek spektaklu, którym sekcja teatralna rozbawiła publiczność w roku ubiegłym. Motyw przewodni spektaklu, czyli wyjazd do sanatorium, okazał się świetnym tematem żartów, co doskonale widać było po żywiołowych reakcjach widowni.

Wypełniona niemal po brzegi sala i wysoko zawieszona poprzeczka, zamiast stremować, podziałały na aktorów mobilizująco i wszyscy spisali się znakomicie.

Słowa uznania należą się również publiczności, która chętnie włączyła się w przeprowadzoną podczas spektaklu zbiórkę. Na wsparcie pani Jadwigi Poliszczuk – Ukrainki, która po wybuchu wojny trafiła do Strzałkowa i z czasem dołączyła do sekcji teatralnej, zebrano ponad 1500 zł.

Na tym jednak nie koniec miłych akcentów. W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet wójt Dariusz Grzywiński wraz z zastępcą Tomaszem Gałanem złożyli życzenia i obdarowali kwiatami obecne na spektaklu panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *