Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Agro Kuzyni rządzą w sieci!

Systematycznie rośnie popularność internetowego kanału na YouTube o rolnictwie, którzy tworzą mieszkańcy naszego powiatu.

Na dzień dzisiejszy ma on ponad 15 000 subskrybcji, a liczba ta cały czas rośnie. Wyświetlenia również mnożną się jak grzyby po deszczu. Jego autorami są Krzysztof Gorzelańczyk oraz jego kuzyn Bartek Purul.

-Wcześniej w internecie było mnóstwo filmów o tematyce rolniczej i zawsze towarzyszyła mi myśl, żeby zrobić jakiś film z rodzinnego gospodarstwa i tak w wakacje 2015 roku powstało pierwsze wideo z prac polowych. Założyłem kanał i tam opublikowałem film co spotkało się z pozytywnymi komentarzami. Kanał nazwałem Agro Kuzyni ponieważ od samego początku aż do chwili obecnej w nagrywaniu towarzyszy mi mój kuzyn- opowiada o powstaniu inicjatywy Krzysiek.

 

 

Jego tematyką w głównej mierze jest rolnictwo. -Pokazujemy jak my widzimy tą przez niektórych nazywaną ciężką pracę. W naszych filmach staramy się zawierać trochę humoru. Głównie nagrywamy w rodzinnym gospodarstwie czyli Drążna i jej okolice ale zdarza się nam też nagrywać w okolicach Wrześni, Konina czy Ślesina- dodaje nasz rozmówca.

 

 

Ich pomysł cieszy się dużym i rosnącym zainteresowaniem. -Reakcja widzów naszego kanału na materiał jaki publikujemy jest bardzo dobra. W większości są to pozytywne komentarze które motywują do dalszej pracy. Jeżeli chodzi o grono odbiorców to jest ono spore ponieważ nasz kanał ma obecnie ponad 15 tyś. stałych widzów a wyświetlenia pod najpopularniejszymi filami liczymy już w setkach tysięcy. Jednym z tych filmów jest właśnie “Wakacyjna Przygoda” w której pokazaliśmy jak my spędzamy wakacje na wsi.Ten film ma już prawie 320 tyś wyświetleń wiec jest to spory wynik jak na tą tematykę- mówi Krzysztof Gorzelańczyk.

 

 

-Nie mamy większego problemu z połączeniem nagrywania z pracą ponieważ zawsze wiemy gdzie i co będziemy robić więc możemy się przygotować do tego ale zdarzają się dni gdzie po prostu trzeba odpuścić nagrywanie w imię wykonania danej pracy polowej. W najbliższym czasie planuję jeszcze trochę poprawić jakość materiału który umieszczamy w filmach i na ten moment nie planujemy większych zmian- dodaje.

 


Najnowsze komentarze
  • Brawo chłopaki !!!

  • 2.20 – co to za chłopak, który prowadzi? Przystojniak … :)

  • Brawo chłopaki NAJS!!

  • Agro kuzdyni najlepsi!!!

  • Gdzie mieszkają agro kuzyni??

Dodaj komentarz