Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Aleja milionerów PiS” w Słupcy

Dziś na ulicy Traugutta przy Miejskim Domu Kultury stanęła nietypowa wystawa.

To element kampanii wyborczej Koalicji Obywatelskiej. W Słupcy stanęły makiety symbolizujące działaczy Zjednoczonej Prawicy oraz powiązanych z nią menadżerów Spółek Skarbu Państwa.

Przy wspomnianych postaciach umieszczone zostały kwoty, jakie wymienione osoby miały zarobić we wspomnianych spółkach.

– Pokazujemy jak można zarobić kiedy się jest znajomym Jarosława Kaczyńskiego, kiedy się ma legitymację PiS-u i kiedy chce się zawłaszczyć razem z nim Państwo polskie, wybudować nową klasę, klasę posiadaczy.

Ta klasa posiadaczy to ci, którzy mają dostęp do ucha prezesa. Na przykład Małgorzata Sadurska zarobiła ponad 9 milionów, Janusz Kowalski prawie 2,5 miliona, Obajtek 7 milionów, a Rydzyk 350 milionów. To są niebywałe rzeczy – mówił poseł, Tomasz Nowak, który po południu spotkał się również z wyborcami w Strzałkowie.

– Najcześciej na takich spotkaniach ludzie chcą przede wszystkim żeby rozliczyć to co robi PiS. Po drugie żeby zrobić wszystko żeby wygrać. Mobilizujemy ludzi przede wszystkim tych niezdecydowanych, bo to oni zadecydują o tym co będzie – tłumaczył Nowak, który jednocześnie zapraszał na środowe spotkanie z Donaldem Tuskiem.

To odbędzie się 4 października o godzinie 17:00 w hali Rondo w Koninie.

 


Najnowsze komentarze
 • W PO jest więcej milionerów niż w PiSie

  • Nie pytanie ile milionerów. Pytanie czemu kradną publiczne ci co rządzą

   • A PO też kradło pieniądze publiczne jak rządziło

    • ale to PiS darło się, że przestanie i rozliczy PO i co? nico. przez osiem ostatnich lat nawet palcem nie ruszyli

 • Perfidna propaganda PO.. ncow. Prawdziwi milionerzy, wątpliwej moralności są wśród nich. Wyznawcy kłamania i kłamstwa . A ten ich guru zachowuje się i mówi jakby wywodzil się spod budki z piwem. Zastanawiam się czy aby ten człowiek ma wyższe wykształcenie,bo zachowuje się jak patologia.

  • Twój język mówi wszystko o tobie.

  • Nie wam oceniać wykształcenie ludzi. Od tego da szkoły i egzaminy. Byście chcieli ludziom wszędzie zaglądać. W dokumenty …do sypialni…

   • Piszesz ze język jakim się człowiek posługuje świadczy o nim samym…. Całkowicie się Tobą zgadzam. On ten wasz przywódca i jemu podobni właśnie takim językiem się posługują. Ja tylko stwierdzam fakty. U Tuska i tych ludzi wszystko to zaczęło się jak przegrał wybory prezydenckie że św. Pamieci Lechem Kaczyńskim, wtedy to pojawiły się mocherowe berety, poniżanie elektoratu prawicowego a w szczególności kpienie z samego wczesnego Prezydenta Polski., pojawił się obrzydliwie wypowiadając się Palikot. Tusk i Komorowski w tych bluzgać na Prezydenta wsiedli wówczas prym i oni nadali „Mode” słownictwa w polityce. A po drugie egzaminy egzaminami ale myślę że wyzsze wykształcenie zobowiązuje nie tylko teoretyczna wiedzą ale i zachowaniem i moralności. Pozdrawiam.

    • przepraszam bardzo, ale to nie D. Tusk nazywał mnie zomo, mimo że mam 35 lat itp itp itp

  • ten opis pasuje też do PiS

 • A był tam też Sławek Nowak?

  • Ale prawda rozjuszyła wyznawców góru Kaczyńskiego.Jeszcze półtora tygodnia i koniec.

   • PiS zro0bił 100 afer a PO 2603

    • z tych 2063 ile rozliczył Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro? Jeżeli jest taki dobry, to powinien rozliczyć wszystkie. Na zwykłą logikę:
     a) Minister Z. Ziobro nie rozlicza afer PO bo są wyimaginowane, i nie ma żadnych dowodów
     b) Minister Z. Ziobro jest beznadziejnym ministrem, gdyż nie potrafi znaleźć żadnych dowodów na rzeczywiste afery z czasów PO
     c) Ministrowi Z. Ziobrze nie zależy na rozliczeniu jakichkolwiek afer, gdyż nie chodzi o rozliczenie, a o rozliczanie afer

 • juz nie wiecie co robić nugusy i wicghrzyciele tuska.Przyjsdzie moment ze to wszystko i wasZe nieróbstwo ludzie wam kiedys podziekuje.Do robotu nygusy, co zrobiliscie dla Slupcy Pilarski i twoje otoczenmie.Mądrzy ludzie was dawno rozszywrowali i nie pomogą wam perfidne manipulacje.

 • Bardzo dobrze że ,,fachowcy” PO nic nic zrobili -mniejsze straty . Dziwne dlaczego ci dwaj stoją obok zdjęcia OBAJTKA ,powinni klęczeć bo do pięt PREZESOWI nie sięgają!!!!

Dodaj komentarz