W sobotę na swoją sztandarową imprezę, czyli Majówkę zaprosiła Gmina Lądek.
Wydarzenie odbyło się na tamtejszym stadionie. Jak zwykle nie zabrakło stoisk różnego rodzaju organizacji i stowarzyszeń z terenu Gminy. Były aktywności sportowe dla dzieci, dmuchańce i rodeo.
Na scenie zaprezentowali się lokalni artyści, a gwiazdami wieczoru tym razem byli Andre i formacja Papa Dance.
Całość zakończyła dyskoteka przy rytmach muzyki granej przez DJ-i Majka i Romiego.
FOTO: Jerzy Orchowski



































































