Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Andrzej Świątek nie żyje

Smutna wiadomość dotarła z samego rana do naszej redakcji. W Wieku 57 lat zmarł Przewodniczący Gminy Ostrowite, Andrzej Świątek.

– W związku z nagłą śmiercią, nieodżałowanego Przewodniczącego Rady Gminy Ostrowite ś.p. Andrzeja Świątka a zarazem mojego serdecznego przyjaciela,
zarządzeniem Wójta Gminy Ostrowite z dnia 11.02.2024r., zgodnie z art. 31 ustawy o samorządzie gminnym, ogłaszam żałobę w gminie w sferze publicznej, do dnia pogrzebu włącznie.

Zalecam powstrzymanie się w instytucjach publicznych gminy Ostrowite od organizowania imprez o charakterze rozrywkowym, a wydarzenia i spotkania związane z bieżącym funkcjonowaniem Urzędu zostają odwołane.

Ponadto, w dniu pogrzebu, zarówno Urząd, Szkoły jak i pozostałe jednostki będą pracować krócej – poinformował wójt, Mateusz Wojciechowski.

Pogrzeb Andrzeja Świątka odbędzie się w czwartek 15 lutego o godzinie 12:00 w Ostrowitem. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia.

 

FOTO: Gmina Ostrowite

 

2 odpowiedzi

  1. Żałuję, że nie widzieliśmy się tyle lat przyjacielu z dzieciństwa. Ludzie żyją obok siebie nie mają czasu na to co najważniejsze będę się za ciebie modlił Bóg Cię przyjmie. Żegnaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *